Loading...

Milan Hořínek

Milan Hořínek se narodil se v roce 1964 v Trenčíně, od roku 1989 žije a působí v Praze. V průběhu studia na Pražské psychoterapeutické fakultě se začal zabývat vlivem traumat a významných stresových situací na fyzické potíže – nemoci.

Viac informácií

Zuzana Terešová

Narodila jsem se v roce 1966 v Praze, ale maminka pochází z Vysočiny, takže jsem jednou nohou holka městská a druhou vesnická. Několik let jsem i žila s dětmi na chalupě, vařila na kachlové peci, štípala dříví, starala se o velkou zahradu.

Viac informácií

Renka Beláková a Jarka Mátošová

Spoločne prevádzkujeme web Ako Si Uvariť Zdravie a sme spoluautorkami knihy: Aby strava neškodila, jedlo ako priateľ ako aj Zdravé desiate nielen pre deti. V máji 2016 bude publikovaná nová kniha, pokračovanie prvej časti Aby strava neškodila, jedlo ako priateľ. 

Viac informácií

Bc. Oľga Barcíková

Od roku 2004 sa zaujíma a praktizuje CARVING-DEKORATÍVNE VYREZÁVANIE DO OVOCIA A ZELENINY. Je to krásna a zaujímavá práca. Má všestranné využitie.

Viac informácií

Michaela Barnošáková

Už odmala som bola milovníčkou športu akéhokoľvek druhu. Od gymnastiky, plávania cez tenis až po hokej alebo motokros. Na strednej škole som sa začala intenzívnejšie zaujímať o cvičenie, stravu, vplyv športu na ľudské telo a všetko čo sa týka zdravého životného štýlu.

Viac informácií

Renáta Jahodová

Jsem hledačka souvislostí, realizátorka nových nápadů a vizí, žena, která miluje prostor, volnost, čerstvost, pohyb a plynutí. Nejlépe se cítím v přírodě. Na horách, na vzduchu, ve vodě, obklopená nádhernými barvami a vůněmi, které umí vykouzlit pouze Matka příroda.

Viac informácií

Silvie Janírková

Volám sa Silvie Janírková a v súčasnosti pracujem vo vlastnom masérskom salóne v Dubnici nad Váhom, kde sa venujem okrem masáží aj liečeniu a diagnostike podľa princípov Tradičnej čínskej medicíny.

Viac informácií

Magdaléna Vargová

Odrazovým mostíkom do aktívneho života mi bolo 5-ročné štúdium na hotelovej akadémii v Piešťanoch. 
Po stúdiách som hneď odišla do zahraničia. 
Zakotvila som na juhu Francúzska, kde som objavila úplne nový kulinársky svet a tradície.

Viac informácií

Janka Rariková

Volám sa Janka Rariková a som lektorkou Životných máp a zároveň inštruktorom Pilatesu. Mám rada prírodu, turistiku, knihy, dobré jedlo a svoju prácu. Teším sa z okamihov, príležitostí, nových ľudí, skúseností, zo všetkého, čo mi život dáva. Nebolo to vždy tak a aj ja som si prešla svojou cestou.

Viac informácií

Rastislav Ďurove

Má 37 rokov vyštudoval právo a posledných desať rokov sa profesionálne venuje drogovej problematike. V roku 2008 založil občianske združenie RE/set, ktoré sa venuje najmä drogovej osvete a prevencii.

Viac informácií

MUDr. Andrea Gáži

Všetko to začalo v roku 2012 keď som mala po ťažkej práci na našom pozemku herniu pupku a mala som ísť na operáciu. Robili mi predoperačné vyšetrenia a zistili všetky pokazené časti môjho tela. 

Viac informácií

Aliana Clarté

Pracuji jako terapeutka v Čechách i v zahraničí. Mé "metody" nejsou nijak zařaditelné, sbírám je a tvořím prostřednictvím vlastní zkušenosti sama se sebou a s druhými lidmi. 

Viac informácií

MUDr. Michaela Šimková

Narodila jsem se v Chomutově v roce kovového psa. Po řádném absolvování základních, středních a vysokých škol jsem se dopracovala k titulu MUDr. a po promoci začala pracovat v klasickém medicínském nemocničním systému.

Viac informácií

Dana Babková Thomková

Je čistým anjelom na Zemi. Jej dotyk vás povedie vašim KÓDOM ŽIVOTA . Prelomíte pečate tajomstiev vášho ducha a preskúmate s jej jemným svetelným vedením odkazy ukryté vo vašom dátume narodenia. Zacielením na praktické oblasti. 

Viac informácií

Bc.Janka Ondrušková

Vyštudovala som Univerzitu Mateja Bella – Ekonomická fakulta a následne ešte rok na univerzite vo Francúzsku (Strasbourg). Po 7 ročnej praxi v HR oblasti vo výrobných a obchodných spoločnostiach som sa rozhodla ešte viac priblížiť k ľuďom a skúmať ich potreby v čase oddychu a relaxu.

Viac informácií

Ing. Daniela Rau

Som koučka a bloggerka osobného rozvoja a zdravého životného štýlu. Napísala a vydala som 3 knihy: rodovú knihu "Kronika života", kuchársku knihu "Zdravé desiate nielen pre deti" a kuchársku knihu "Kváskovanie-Recepty z kvásku". Okrem osobného rozvoja, písania článkov, koučingu a prednášania sa venujem aj podnikaniu na internete.

Viac informácií

Marča Hricková

Volám sa Mária Hricková, no všetci moji priatelia ma volajú “ Marča”. Mám 38 rokov, momentálne som na materskej dovolenke s 2-ročnou dcérkou Hankou. Okrem nej mám aj 11 ročného syna Jurka. Francúzština a Francúzsko je môj život, druhý domov, keďže som tam strávila niekoľko rokov. Práve tam som po prvýkrát ochutnala lahodné “macarons”,čiže po našom “makrónky”.

Viac informácií

Naty Žúreková Štefková

Foodblogerka, výživová poradkyňa a športová dietologička, milovníčka jedla. Svojou prácou sa snažím ľuďom dokázať, že kvalita v strave je nad kvantitu a že zdravé je aj chutné. Srdcovkou je kvások a kváskovanie. Chcem zaniesť kvások do každej rodiny, aby to bolo tak, ako kedysi. Pretože kváskovať sa oplatí:)

Viac informácií

Róbert Pšenčík

Všetko sa to začalo pred piatimi rokmi, ked sa dostal ku mne román od Vladimíra Megreho - Anastázia. A z uponáhľaného obchodníka sa stal mladý farmár.  Odvtedy vyhľadávam ľudí, príležitostí a zážitky spojené zo zdravým, sebapoznaním a prírodou.  V rokoch 2014 a 2015  som absolvoval  množstvo školení u priateľa a vynikajúceho odborníka cez permakultúru Jaroslava Svobodu. V súčasnosti navrhujem a realizujem vyvýšené zeleninové záhony.

Viac informácií

Martina Grňová

Milovníčka dobrého a zdravého jedla s vášňou pre varenie, pečenie a presvedčenie, že zdravý a dobrý život môže byť plný vychutnávania. Okrem toho som tvorivá duša, bývalá matfyzáčka a začínajúca podnikateľka. Milujem jedlo, som “coffee and cake” závislák a verím, že človek má v živote robiť to,  v čom je jedinečný a robí ho šťastným.

Viac informácií